Copyright 2009 www.pujcka-uver.cz. Všechna práva vyhrazena.
Uvažujete o půjčce? Spotřebitelský úvěr může být vhodným řešením jak si půjčit chybějící finance. Spotřebitelské úvěry se dělí na řadu druhů podle různých hledisek - podle doby splatnosti, zajištění, účelovosti. Přečtěte si více. Např. účelové úvěry, bezúčelové (neúčelové) úvěry, hotovostní úvěry, bezhotovostní úvěry, zajištěné úvěry a nezajištěné úvěry, krátkodobé úvěry nebo dlouhodobé úvěry.
Stavební spořitelna Wüstenrot má pro Vás speciální nabídku zvýhodněných úvěrů ze stavebního spoření.

Snad každý si přeje bydlet ve vlastním bytě nebo domě a také různé úpravy bydlení nás provázejí celý život. Často však v rozletu brání nedostatek finančních prostředků. Řešení je efektivní způsob spoření s následnou možností využití výhodného úvěru ze stavebního spoření.
Úvěr jaký jinde nenajdete. Výše úroku ze stavebního spoření je odvozena od zvoleného úročení úspor. Wüstenrot nabízí klientům dvě možnosti volby výše úrokových sazeb z vkladů s dopadem na výši úrokových sazeb úvěru ze stavebního spoření.
Revolvingový úvěr

Revolvingový úvěr lze přirovnat k obyčejné půjčce, která má ale navíc jednu důležitou vlastnost a tou je obnovitelná finanční rezerva - s každou uhrazenou měsíční splátkou spoří klient částku, kterou si pak v případě potřeby může znovu půjčit a to bez vyřízení jakýchkoliv formalit. Stačí jen zavolat nebo navštívit klientskou zónu na webu a nechat si peníze převést na účet.
RPSN
RPSN znamená roční procentní sazba nákladů.Jedná se o procentní podíl z dlužné částky, který je zákazník povinen zaplatit za období 1 roku. Zahrnuje všechny platby jako např. administrativní poplatky, poplatky za správu úvěru, za vedení účtu, úroky atd. Je vždy na roční bázi. U COFIDISu RPSN zahrnuje úroky a pojištění, žádné jiné poplatky u Cofidis nenajdete.
SPOTŘEBITELSKÝ ÚVĚR
Úvěry ze stavebního spoření
Půjčka Cofidis
Dále lze samozřejmě úvěry dělit i podle dalších hledisek např. podle čerpání (jednorázové, postupné), podle frekvence splácení (měsíční, čtvrtletní...) atd. Tyto všechny kategorie se mohou mezi sebou navzájem kombinovat. Podle těchto kriterií jsou potom jednotlivým typům úvěrů přiřazeny různě vysoké úrokové sazby a např. také různé požadavky na zajištění úvěru.
GE Money
ČSOB
HomeCredit
Česká spořitelna

Nebankovní hypotéky
Potřebujete nový byt? Novou střechu na dům? Nebo třeba nové auto? Prostřednictvím nebankovní hypotéky získáte peníze, za něž si můžete pořídit..
Nebankovní půjčka - je především určena na řešení náhlé, krizová situace..
Čerpání úvěru

poskytování půjček a úvěrů
Úvěry lze podmínit tj. účelové úvěry, a to pořízením konkrétní věci, využitím určité služby apodobně, Hypoteční úvěry se řadí mezi takové.
HYPOTÉKA