Copyright 2009 www.pujcka-uver.cz. Všechna práva vyhrazena.
Nebankovní půjčky se v poslední době staly velmi populárními a jsou lidmi masivně využívány. Nabídky můžeme najít kdekoliv. V bankách, na ulici, ne internetu, na reklamě u finančních společností nebo na internetu. Nebankovní půjčky se tak dělí na několik typů podle různých nabízených výhod.
Půjčky si můžete pořídit i online přes internet. Tzv. on-line rychlé půjčky, které nabízejí banky i nebankovní instituce. Půjčka je vyhodnocena okamžitě po podání formuláře. Opět zde nastává problém, jestli je člověk opravdu dostatečně srozuměn se všemi body smlouvy. Nebankovní půjčky na směnku jsou posledním bodem, jak získat půjčku. Tyto půjčky jsou využívány především, pokud pro žadatele nejsou další typy půjček dostupné.
Klientem se může ve většině případů stát občan ČR starší 18 a mladší 65 let (v 65 letech musí být úvěr již doplacen). Podle typu finanční společnosti mohou o nebankovní půjčku žádat zaměstnanci, podnikatelé, ale i nezaměstnaní.
Pro lidi, kteří z jakýchkoliv důvodů nedostali úvěr u banky. Z velké části to jsou pro banky rizikový zákazníci, u kterých je vysoké procento pravděpodobnosti nesplácení půjčky. Dá se říct, že tyto půjčky jsou určené pro lidi v bezvýchodných finančních situacích. Nabízejí jim peníze rychle k dispozici. Tyto rychlé půjčky jsou však vykoupeny obrovským úrokem, přísnými smluvními podmínkami a velikými závazky pokud se projeví schopnost nesplácení. Který se během několika let splácení může vyšplhat až na 100 % půjčované částky.
Výše půjčky se u finančních společností poskytujících tyto finanční produkty mění. Dá se však říci, že všeobecně platí výše půjčky od 30.000 Kč až do 250.000 Kč. Pokud společnost požaduje předložení stálých příjmů žadatele, jednotlivá výše půjčky je pak konkrétně na těchto příjmech závislá.
NEBANKOVNÍ PŮJČKA
Online nebankovní půjčka
Nedostali jste úvěr u baky?
Dalším specifikem nebankovních půjček může být to, že půjčka je vystavena bez potvrzení příjmu osoby žádající. Nejčastěji o půjčky žádají ženy na mateřské dovolené nebo nezaměstnaní. Ručí se nemovitostmi, movitými věcmi nebo směnkou a tyto půjčky jsou zpracovány a vystaveny velmi rychle. U těchto půjček je velké riziko, že lidé nejsou schopni pak dostát svých závazků, nestihnou splatit splátku.

Jedna z výhod nebankovních půjček jsou půjčky do 24 hodin (půjčky ihned), Půjčky lze vyřídit přes telefon nebo online.
GE Money
ČSOB
HomeCredit
Česká spořitelna

Nebankovní půjčka - je především určena na řešení náhlé, krizová situace..
Nebankovní hypotéky
Potřebujete nový byt? Novou střechu na dům? Nebo třeba nové auto? Prostřednictvím nebankovní hypotéky získáte peníze, za něž si můžete pořídit..
poskytování půjček a úvěrů
Úvěry lze podmínit tj. účelové úvěry, a to pořízením konkrétní věci, využitím určité služby apodobně, Hypoteční úvěry se řadí mezi takové.
HYPOTÉKA