Copyright 2009 www.pujcka-uver.cz. Všechna práva vyhrazena.
Nebankovní hypotéka je určena pro klienty se záznamem v úvěrovém registru

výše hypotéky je většinou 50.000 až 2.000.000 Kč
50 - 70 % z tržní hodnoty nemovitosti
doba splatnosti 1 rok až 20 let
zástava nemovitosti i ve vlastnictví jiné osoby
úvěr lze kdykoliv v době platnosti doplatit dříve
možnost přeúvěrování již zastavených nemovitostí
i bez dokládání příjmů
řešení i exekucí, zástavních práv a jiných omezení

Nebankovní hypotéka Vám zajistí dostatečné finanční prostředky. Prakticky na cokoliv. Nikomu se nemusíte zpovídat, na co úvěr chcete. Ať už si chcete vylepšit stávající bydlení nebo koupit nové, hypotéka Vám pomůže. Hypoteční úvěry jsou snad nejoblíbenějším způsobem, jak sehnat potřebné peníze na bydlení. Díky hypotéce můžete využít výhodnou půjčku s příznivou úrokovou sazbou. Hypotéka neboli hypotéční úvěr je určen prakticky pro každého. Jedinou podmínkou, abyste hypotéku dostali je zástavní právo k nemovitosti na území České republiky.
Abyste získali vaši hypotéku, můžete ručit financovanou nemovitostí, i kteroukoliv nemovitostí jinou. Získané peníze z hypotéky můžete použít, jak uznáte sami za vhodné.
Financování bydlení formou hypoték je v České republice velice oblíbené. Proto Vám všechny bankovní domy na trhu nabízejí celou řadu produktů v oblasti hypoték.

Můžete si například půjčit částku v rozsahu několika miliónů na dobu splácení až 40 let. Velkou výhodou bank zůstává, že bankovní domy mívají oproti soukromým subjektům ve většině případů velice srozumitelné smluvní podmínky.
Vždy se připravte na detailní prostudování smluvních podmínek. Abyste nenaletěli podvodníkům a neseriózním finančním společnostem. Vyhněte se insolventním firmám.
NEBANKOVNÍ HYPOTÉKA
Nebankovní hypotéka
Bankovní hypotéka
GE Money
ČSOB
HomeCredit
Česká spořitelna

Nebankovní půjčka - je především určena na řešení náhlé, krizová situace..
Nebankovní hypotéky
Potřebujete nový byt? Novou střechu na dům? Nebo třeba nové auto? Prostřednictvím nebankovní hypotéky získáte peníze, za něž si můžete pořídit..
poskytování půjček a úvěrů
Úvěry lze podmínit tj. účelové úvěry, a to pořízením konkrétní věci, využitím určité služby apodobně, Hypoteční úvěry se řadí mezi takové.
HYPOTÉKA